Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa IT

- zaprogramuj swoją przyszłość

Wiedza, Umiejętności, Pasja

- uczymy młodzież jak przygotować się do wymagań rynkowych

Barbara Halska

Ambasador Mistrzostw

Do Mistrzostw IT pozostało

Do wydarzenia pozostało

O Mistrzostwach

Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa IT pozwolą Ci szkolić się razem z naszymi partnerami z programowania, składania i budowy komputerów, mikrokontrolerów, a także projektowania i druku 3D oraz podstaw robotyki.

Mobilizująca rywalizacja i atmosfera mistrzostw zmotywuje Cię do wejścia na najwyższy poziom Twoich umiejętności.

#nieOgraniczajSię

kiedy?

Zapisy od
Półfinały
Finały podczas
Poznań Game Arena

gdzie?

Międzynarodowe Targi Poznańskie.
W trakcie targów Poznań Game Arena

Dywizje konkursowe

Każda dywizja odzwierciedla najnowszą wiedzę o produktach i nowinkach technologicznych. Będziesz miał okazję wykazać się przygotowaniem teoretycznym, praktycznym, kreatywnością i umiejętnościami z zakresu, który najbardziej Cię interesuje. Eliminacje zakończą się finałami na Poznań Game Arena!

Programista

Jedną z Twoich ulubionych przestrzeni jest: programowanie, kodowanie, projektowanie baz danych? Dobrze czujesz się w integracji urządzeń i zarządzaniem nimi?

szczegóły

Mechanik IT

Świat komputerów edukujący specjalistów od hardware-u to przyszłość dla pasjonatów różnych branż, również branży motoryzacyjnej. Jeśli chcesz umieć łączyć różne światy - ta dywizja jest dla Ciebie.

szczegóły

Robotyka

Potrafisz myśleć i działać jak konstruktor? Lubisz szukać rozwiązań, które automatyzują pracę człowieka? Interesuje Cię budowa systemów autonomicznych?

szczegóły

Creative IT

Potrafisz tworzyć wirtualne światy? Udoskonalasz przestrzeń, którą stworzyłeś o różne urządzenia? Interesuje Cię budowanie rozwiązań gwarantujących przetrwanie?

szczegóły

Druk 3D

Masz artystyczne zacięcie i dużo nowatorskich pomysłów? Potrafisz łączyć realia quasi- artystyczne ze światem cyfrowym dzięki czemu powstają takie rzeczy jak modele 3D? Chcesz aby Twoja praca w przyszłości zaowocowała stworzeniem prototypów światowych rozwiązań?

szczegóły

Cyberbezpieczeństwo

Internet to największe medium naszych czasów. Lubisz mieć kontrolę, fascynuje Cię bezpieczeństwo technologii informatycznych i ważne jest dla Ciebie aby umieć chronić siebie i swoich bliskich w cyberprzestrzeni?

szczegóły

Dlaczego warto?

  • zdobywasz wiedzę o najbardziej aktualnych nowinkach technologicznych

  • uczysz się jak wykorzystywać wiedzę w praktyce

  • zmieniasz sposób myślenia i dostrzegasz wiele nowych możliwości w rozwiązywaniu zadań

  • poznajesz partnerów biznesowych, którzy mogą być twoimi mentorami i przyszłymi pracodawcami

  • dowiadujesz się jak działa rynek IT i jakie umiejętności są najważniejsze

  • spotykasz wspaniałych pasjonatów z całej Polski

Zoptymalizujemy Twój rozwój!
Skorzystaj z szansy!

Ambasadorzy

Zebraliśmy najlepszy master team abyś mógł rozwinąć skrzydła.

Barbara Halska

Ambasador Mistrzostw

Nauczycielka przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie, nagrodzona tytułem Nauczyciel Roku 2014. Specjalistka ds. Marketingu w firmie Hostersi. Współautorka podręczniki do kwalifikacji E13 i EE08 na kierunku technik informatyk. Współautorka podstawy programowej z informatyki, technik programista. Ekspertka ORE i MEN.

Petros Psyllos

Ambasador Mistrzostw

Działalność: badanie i wdrażanie nowoczesnych technologii, biznes, popularyzacja nauki. Misja: zmiana naszego świata na lepsze dzięki rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz tłumaczenie tego, jak działają. Petros Psyllos w ramach działalności naukowo-wynalazczej-biznesowej zajmuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym m.in. zastosowaniami sztucznej inteligencji, robotami społecznymi, wirtualnymi asystentami, human–computer interaction i ochroną zdrowia.

Grzegorz Duda

Ambasador Mistrzostw

W wieku 18 lat otworzył swój własny warsztat, gdzie zaczął naprawiać, modyfikować i budować samochody, co doprowadziło do stworzenia firmy, wyposażonej w laboratorium badawcze, która zajmuje się wszystkim co związane jest z motoryzacją. Zdobył 14 tytułów mistrza i V-ce Mistrza Polski, 9 tytułów Mistrza Europy FIA CEZ oraz Międzynarodowy Puchar FIA International Hill Climb CUP.

Organizatorzy

Aktualności

wszystkie aktualności